نمایندگی پکیج آلزان ، تعمیر پکیج آلزان در کرج ، تعمیرکار پکیج آلزان در کرج | نمایندگی تعمیر پکیج آلزان در کرج | سرویس پکیج آلزان در کرج ، تعمیر برد پکیج آلزان

آیا می دانستید که اگر تعمیر پکیج آلزان خود را به نمایندگی ها و مراکز تخصصی بسپارید

چقدر می تواند به صرفه تر و بهتر از سپردن به افراد آماتور و بی تجربه باشد؟

زیرا با انجام این کار علاوه بر کاهش هزینه های سرویس و نگهداری، سیستم

گرمایشی شما به صورت اصولی و درست تعمیر می شود.

نمایندگی پکیج آلزان

آموزش تنظیم فشار پکیج دیواری

آموزش هواگیری پکیج شوفاژ دیواری

نمایندگی تعمیر پکیج دیواری ایساتیس

نمایندگی پکیج اپتیما بوتان در کرج

نمایندگی فروش پکیج آریستون

نمایندگی تعمیرات پکیج دیواری آلپروس در کرج

نمایندگی پکیج الکسیا

نمایندگی تعمیرات پکیج دیواری آلتای در کرج

نمایندگی پکیج آماتیس

نمایندگی سرویس پکیج دیواری ایرفل در کرج

پکیج یکی از دستگاه های گرمایشی پرکاربرد در فصل زمستان است

که امروزه بسیاری از افراد برای گرم کردن محیط و داشتن آبگرم مصرفی،

به جای استفاده از دستگاه ها و تجهیزات بزرگ گرمایشی قدیمی مانند آبگرمکن

و موتورخانه از آن استفاده می کنند و با یک تیر دو نشان می زنند.

این سیستم های گرمایشی با استفاده مداوم و تمام شدن عمر مفیدشان ممکن است

به مرور زمان خراب شده و بازدهی آنها کاهش یابد. در این مواقع پکیج شما به عیب یابی و تعمیرات نیاز دارد.

نمایندگی پکیج آلزان در کرج

تعمیر پکیج آلزان در کرج

در ادامه این مطلب، به چگونگی تعمیر این برند دستگاه گرمایشی می پردازیم،

اگر به دنبال تعمیر سیستم خود هستید یا به دنبال سرویسکاری می گردید

که تعمیرات پکیج شما را با بهترین قیمت و با ضمانت انجام دهد، پیشنهاد می کنم

که تا پایان این مقاله همراه ما باشید. اگر وقت کافی برای خواندن این مطلب ندارید می توانید برای مشاوره با کارشناسان و اطلاع از هزینه های تعمیر پکیج آلزان با این مجموعه از طریق شماره تلفن های درج شده در سایت تماس حاصل نمایید.

عیب یابی پکیج آلزان و رفع عیوب آن به چه نحوی انجام می شود؟

یکی از اقدامات مهم در تعمیر پکیج Alzan، عیب یابی است، که تعمیرکار با استفاده از تجربه و مهارت خود و بکارگیری ابزار و تجهیزات مخصوص شروع به یافتن عیوب و راه حلی برای رفع مشکلات دستگاه می کند. در عیب یابی این برند از سیستم های گرمایشی معمولا از کد خطاهای پکیج آلزان استفاده می کنند، که در سریع پیش رفتن روند تعمیرات بسیار تاثیرگذار است. این اقدام مهم، درست زمانی صورت می گیرد که سیستم شما کارایی قبل را نداشته و با مشکلاتی رو به رو شده است. در ادامه مطلب، می خواهیم شما را با برخی از مشکلات رایج این برند شناخته شده آشنا کنیم.

توجه اینکه اگر به سرویس های دوره ای سیستم گرمایشی خود اهمیت دهید، هیچگاه با این مسئله مواجه نخواهید شد

مشکلات متداول پکیج آلزان :

کار کردن سیستم و گرم نشدن کامل رادیاتورها

نمایندگی پکیج آلزان در کرج

در صورتی که سیستم شما کار کرده ولی رادیاتور شما نمی تواند محیط را به صورت مناسب گرم کند می تواند به دلیل وجود هوا در رادیاتورها باشد و جهت برطرف کردن این مشکل لازم است سیستم هواگیری شود.

یخ زدگی لوله های پکیج

پیشنهاد می شود در زمستان چنانچه قصد خارج شدن از منزل را دارید، پکیج خود را بر روی موقعیت ضد یخ زدگی نهاده تا دستگاه شما یخ نزند. جهت تنظیم عدم یخ زدن پکیج می توانید بر طبق دفترچه راهنما پیش بروید.

گرم نشدن آب پکیج

چنانچه پکیج نتوانست آب سیستم را به مقدار مورد نیاز گرم کند این امکان وجود دارد که مشکل از فلوسوییچ باشد که پیشنهاد می شود آن را ابتدا تعمیر و در صورت ممکن نبودن تعمیر آن را تعویض نمایید.

نمایندگی پکیج آلزان در کرج

کوتاه بودن ارتفاع شعله های پکیج

چنانچه حس کردید ارتفاع شعله های پکیج بی دلیل کاهش یافته می تواند مشکل از کم بودن فشار گاز ساختمان و یا تنظیم نبودن  درست فشار گاز سیستم شما باشد.  چنانچه بعد از هواگیری رادیاتورها همچنان ارتفاع شعله ها کم بود، به احتمال زیاد مبدل ها به وسیله رسوب مسدود شده و نیازبه رسوب گیری دارد.

09127804800    0912583327        02632300190 

ما تمامی مناطق کرج را پوشش میدهیم.

عدم روشن شدن پکیج

چنانچه پکیج شما روشن نمی شود، در مرحله اول برق ساختمان و سپس برق دستگاه را چک کنید و در صورتی که برق هر دو سالم بود، فیوز و جعبه گاز را چک نمایید و بخش مشکل دار را عوض کنید.

خاموش شدن پکیج

چنانچه پکیج شما روشن شده و سریع خاموش شود ممکن است به دلیل وجود هوا درون سیستم باشد. با وجود هوا در سیستم، آب نمی تواند به داخل پکیج وارد شده و به همین علت برد قادر نخواهد بود فرمان خاموش شدن رابه پکیج صادر کند و سیستم شما خاموش می شود و جهت رفع این مشکل پیشنهاد می شود سیستم خود را هواگیری کنید.

عدم دفع دود در پکیج

چنانچه پکیج نمی تواند دوده را رفع نماید و دوده در پکیج جمع گردیده این امکان وجود دارد شی ای در داخل دود کش ها گیر کرده و آن را مسدود ساخته باشد. جهت رفع این مشکل بهتر است گرفتگی را برطرف نمایید.

نمایندگی پکیج آلزان در کرج

 روشن نشدن شمعک پکیج

در صورتی که شمعک پکیج شما قادر به روشن شدن نمی باشد این امکان وجود دارد که گاز ورودی پکیج و یا جرقه زن مشکل پیدا کرده باشد و جهت رفع این مشکل بهتر است نخست آب گرم را باز کرده و پس از آن به شکل دستی شعله پکیج را روشن نمایید. چنانچه پکیج بدون هیچ گونه مشکلی روشن شد ایراد از شمعک بوده و بهتر می باشد آن را تعویض نمایید.

عدم وجود آب کافی در پکیج

چنانچه آب مورد نیاز در مدار موجود نباشد، پکیج خاموش می شود. علت این ایراد می تواند به وجود آمدن مشکل در منبع انبساط سیستم و یا نشتی آب باشد و لازم است مشکل را برطرف کرد.

جوش آوردن آب پکیج

در صورتی که آب پکیج بیش از اندازه جوش باشد سبب خاموشی پکیج می شود. دلیل این مشکل ممکن است تنظیم نبودن شعله، گرفتگی مسیر آب، خرابی کلید تنظیم دما و … باشد. به دلیل این که این مشکل تخصصی بوده بهتر است با یک متخصص در میان بگذارید.

09127804800    0912583327        02632300190 

ما تمامی مناطق کرج را پوشش میدهیم.

نمایندگی پکیج آلزان گوهردشت کرج | نمایندگی پکیج آلزان شهرک اوج کرج | تعمیرات پکیج آلزان عظیمه کرج | نمایندگی تعمیر پکیج آلزان رجایی شهر کرج

نمایندگی پکیج آلزان فردیس کرج | تعمیرکار پکیج آلزان بلوار موذن کرج | تعمیر بردپکیج آلزان کلاک کرج | نمایندگی پکیج آلزان مهرویلا کرج

سرویس پکیج آلزان گرمدره کرج |تعمیرات پکیج آلزان مهرشهر کرج |سرویسکار پکیج آلزان ملارد کرج | نمایندگی مجاز پکیج آلزان جهانشهر کرج

قطعات پکیج آلزان گلشهر کرج | نمایندگی آلزان بلوار ارم کرج | نمایندگی پکیج آلزان جهان نما کرج | نمایندگی پکیج دیواری آلزان گلشهر کرج

نمایندگی نصب آلزان آزادگان کرج | نمایندگی پکیج آلزان بلوار دانش آموز کرج | نمایندگی پکیج آلزان کمالشهر کرج | نمایندگی پکیج آلزان شاهین ویلا کرج

نمایندگی پکیج آلزان قزوین | نمایندگی پکیج آلزان باغستان کرجنمایندگی پکیج آلزان شهرک بنفشه کرج | نمایندگی پکیج آلزان شهرک اوج کرج